Níže najdete recenze mích klientů a subjektů se kterými spolupracuji.

In-Body analýza od výživové a nutriční poradkyně paní Radany Kratochvílové je skvělá volba v případě, když chcete profesionálně, podrobně a bezbolestně prozkoumat své tělo, především co se týče hodnot a různých odchylek. Objednali jsme si od paní Kratochvílové In-Body analýzu pro skupinu lidí s rozdílným věkem a rozdílnou tělesnou kondicí a byli jsme se službou velice spokojeni. Každý jedinec obdržel na místě stručný přehled výsledků analýzy a samozřejmě podrobné vysvětlení každé naměřené hodnoty. Poté každý obdržel na e-mail i podrobnější verzi výsledků. 

Tereza Novotná SPORT INVEST

V rámci Fotbalové školy Petra Čecha se snažíme přiblížit mladým fotbalistům režim profesionálních hráčů – každý den dvoufázový trénink, regenerace, ale i další sporty a pohybové aktivity, které napomáhají všestrannému rozvoji. K tomu všemu je samozřejmě nutné znát své tělo a vědět, jak s ním pracovat a pomáhat mu k lepším výkonům.
Proto jsme si na pomoc přizvali výživovou specialistku paní Kratochvílovou, která všem dětem provedla analýzu tělesného složení a následně jim odprezentovala důležitost zdravé výživy ve sportu ale i v běžném životě. Dozvěděly se, jak pracovat s jídelníčkem v rámci tréninkových a zápasových dnů, jak pomoci tělu lépe regenerovat pomocí vhodné stravy a samozřejmě zodpověděla spoustu individuálních dotazů. Reakce byly velmi pozitivní a obzvláště starší děti se zajímaly o fungování látek v těle a co mohou každý den dělat pro to, aby se přiblížily svému snu o profesionální kariéře.

Lenka NěmcováSPORT INVEST

Celý život sportuji a outdoor aktivity jsou můj denní chléb. Spolupráce s Radanou Kratochvílovou mně přinesla zcela nový náhled na využívání energie z potravin a nastavení životosprávy.  

Roman Kamler – Tilak

Je to již více než rok, co jsem dostala nápad zkusit se domluvit na spolupráci s Radanou Kratochvílovou. Hned od první konzultace jsem věděla, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem udělala. Od dětství se závodně věnuji aerobiku a skvěle složený jídelníček mi pomáhá posouvat výkonnost při náročných trénincích a hlavně i ve škole, kde musím být maximálně koncentrovaná. Také má pozitivní vliv na moji celkovou náladu a to, že se každý den cítím plná energie. 

Stále pravidelně docházím na schůzky, kde je mi vždy poskytnuta maximální ochota, vstřícnost a obrovská podpora, čehož si nesmírně vážím. Z každé konzultace odcházím s úsměvem na tváři, plná nových informací a rad, které mě motivují se stále posouvat dopředu a pracovat na sobě.

Dominika – SK – D.V. Šumperk

Mě osobně paní Kratochvílová hodně pomohla. Naučil jsem se pravidelně jíst a různé jídla, podle toho, jestli ten den zrovna trénuji, závodím nebo mám volno. A určitě se i díky ní zlepšily mé výsledky v lyžování. 

Jirka

Paní Kratochvílová je velmi příjemná, vstřícná , empatická, velmi dobře vysvětlí danou problematiku a snaží se, aby klient pochopil vše podstatné, jak se správně stravovat a k tomu doporučí i vhodnou tělesnou aktivitu. Jsem velice spokojená a vřele doporučuji. 

Ludmila 

Paní Kratochvílovou jsem oslovil ve chvíli, kdy jsem cítil potřebu podpory pravidelné fyzické aktivity také správnými stravovacími návyky. Bylo příjemné zjistit, že změny je možné dosáhnout způsobem, který mě nijak zvlášť neomezuje, ale naopak mě naučí naslouchat svému tělu a jeho potřebám. Předpokládám, že se k této osvědčené spolupráci budu čas od času vracet, abych podpořil své dosavadní postupy a také načerpal nové inspirace.

Tereza

Spolupráce s paní Kratochvílovou vřele doporučuji všem, veliká vstřícnost, ochota a hlavně profesionalita ve výživovém poradenství. Naším mladým hokejistům moc pomohla.

Děkujeme a dáváme deset hvězdiček z pěti možných☺     

Petr

S výživovým programem jsem byl velice spokojen. Líbil se mi jak přátelský přístup, tak i metoda na změnění stravovacích návyků. Všem, kteří mají problém se stravovacími návyky, mohu vřele doporučit.

Dominik