Nevím kde začít. Je mi 16 let a nikdy jsem se sebou nebyla spokojená. Zkoušela jsem různé diety, což je na můj věk velmi brzy. Minulý rok jsem začala chodit k paní Radaně a musím říct, že jsem opravdu spokojená. Moje tělo stále nevypadá tak, jak bych chtěla, ale razantní změny tam jsou. Změna jídelníčku, také jsem se naučila úplně obyčejnou věc a to pít holou vodu. Třeba vám to přijde úsměvné, ale ani nevíte, jaký to byl u mě velký problém. A těch změn je spousty, za které vám patří velké díky!

Tereza

Dříve jsem měla problémy se stravováním, necítila jsem se zdravá, hezká, ani připravená na nápor ve škole a na tréninku. Pak jsem začala chodit k paní Kratochvílové a všechno se pomalu začalo měnit. Já jsem se cítila lépe a měla jsem pocit, že se o mě někdo opravdu stará. Na jídlo jsem se začala dívat jinak a teď můžu s klidným srdcem říct, že jsem šťastnější.

Hana (16 let)

“Paní Kratochvílová mi výborně poradila ohledně stravování a kde dělám chyby. Napomohla mi k docílení správné životosprávy a vždy je ochotná poradit. Vřele doporučuji.”

Zilvarová M.

“S nastaveným výživovým plánem jsem velice spokojená, byl to první velký krok jak se dostat ke zdravé výživě a začít žít zdravý život. Je opravdu rozdíl jestli si dáte na snídani croissant s nutellou, po kterém budete mít za hodinu hlad a nebo například bílý jogurt s vločkami, semínky a spoustu ovoce, kde máte daleko více energie a rozhodně vás to zaplní na alespoň 3 hodiny. Tady ten přístup jsem se naučila díky p. Kratochvílové moc děkuji! Maximální spokojenost!”

Barča

“Paní Kratochvílovou jsem oslovil ve chvíli, kdy jsem cítil potřebu podpory pravidelné fyzické aktivity také správnými stravovacími návyky. Bylo příjemné zjistit, že změny je možné dosáhnout způsobem, který mě nijak zvlášť neomezuje, ale naopak mě naučí naslouchat svému tělu a jeho potřebám. Předpokládám, že se k této osvědčené spolupráci budu čas od času vracet, abych podpořil své dosavadní postupy a také načerpal nové inspirace.”

Michal

“Mně osobně paní Kratochvílová hodně pomohla. Naučil jsem se pravidelně jíst a různé jídla, podle toho, jestli ten den zrovna trénuji, závodím nebo mám volno. A určitě se i díky ní zlepšily mé výsledky v lyžování.”

Jirka

“S výživovým programem jsem byl velice spokojen. Líbil se mi jak přátelský přístup, tak i metoda na změnu stravovacích návyků. Všem, kteří mají problém se stravovacími návyky, mohu vřele doporučit.”

Dominik

“Paní Kratochvílová je velmi příjemná, vstřícná, empatická, velmi dobře vysvětlí danou problematiku a snaží se, aby klient pochopil vše podstatné, jak se správně stravovat a k tomu doporučí i vhodnou tělesnou aktivitu. Jsem velice spokojená a vřele doporučuji.” 

Ludmila